Stiahnite si šablónu dizajnu vlastného papierového pohára pdf

BEZPLATNÁ šablóna dizajnu papierového pohára pdf

 

 

KLIKNITE TU a STIAHNITE si všetky najnovšie šablóny papierových pohárov v jednom veľkom ZIP súbore (~150 MB!)

od rainbowcups, ktoré zahŕňajú všetky nižšie uvedené šablóny na mieru vytlačených papierových pohárov pdf, ekologické papierové poháre s logom pdf, personalizované zmrzlinové poháre pdf, prispôsobené šablóny PET pohárov pdf a značkové vytlačené šablóny a šablóny cukru pdf.

Uistite sa, že ste dodržali všetky pokyny týkajúce sa dizajnu papierových pohárov pre každý výrobok uvedené na druhej strane každej šablóny alebo makety vo formáte PDF. Pri navrhovaní sa uistite, že ste si prečítali publikáciu The Ultimate Guide to Designing Branded Paper Cups for Your Business a potom skontrolujte návrh podľa Ako skontrolovať grafický dizajn značkového papierového pohára?

Šalátové papierové poháre vlastný návrh tlače mock-up pdf a návrh pdf šablóny

Porciovaná šablóna návrhu tlače Sugar na mieru pdf a maketa návrhu

Nech RainbowCups pripraviť grafický dizajn

 

Okrem papierových pohárov s vlastnou potlačou ponúka spoločnosť RainbowCups aj porciovaný cukor s vlastnou potlačou, ekologické viečka z vlákniny na papierové poháre, drevené miešadlá na kávu a ďalšie príslušenstvo. Všetky tieto produkty je možné potlačiť farbami a logami vašej značky, čo predstavuje kompletné ekologické riešenie pre vašu firmu. Môžeme tiež prevziať grafický návrh vašich individualizovaných papierových pohárov, pretože s tým máme zatiaľ dosť skúseností. Stačí, ak nám poviete, o čom snívate, a my sa postaráme o to, aby sa to stalo skutočnosťou.

Pokračujte v čítaní tohto odborného sprievodcu o tom, ako si vybrať, objednať a navrhnúť papierové poháre s vlastnou potlačou