Portfólio

Príklady značkových papierových pohárov

Nedá sa poprieť, že značkové papierové poháre sa stali základom spoločnosti. Či už si dávate kávu na cestách alebo si vychutnávate studený nápoj v miestnej kaviarni, je pravdepodobné, že používate značkový papierový pohár. Prečo sú však značkové papierové poháre také dôležité?

 

Pre podniky sú značkové papierové poháre základným marketingovým nástrojom. Umiestnením svojho loga a kontaktných informácií na papierový pohár zabezpečíte, že vašu značku uvidia každý deň tisíce ľudí. Na dnešnom konkurenčnom trhu je cenná každá expozícia, ktorú môžete získať. Značkové papierové kelímky navyše pomáhajú vytvárať pocit nevyhnutnosti – pripomínajú zákazníkom, že vaša firma je vždy tam, aj keď o tom nepremýšľajú.

Papierové kelímky s vlastnou potlačou však plnia podstatnú funkciu aj pre samotných zákazníkov. Vo svete, kde sme bombardovaní možnosťami výberu, pomáhajú značkové papierové poháre zjednodušiť rozhodovací proces. Keď uvidíte značkový papierový pohárik, presne viete, čo dostanete – a to môže byť nesmierne cenné, keď ste unavení a len hľadáte rýchlu nápravu kofeínu. Značkové papierové kelímky sú skrátka dôležité pre firmy aj zákazníkov – a preto sa tak skoro nikam nechystajú.

 

Pozrite si príklady toho, ako iné spoločnosti používajú papierové poháre s vlastnou potlačou s logom na posilnenie svojej značky.