Porovnanie značkových papierových pohárov

V tomto porovnaní značkových papierových pohárov si môžete pozrieť rozdiely medzi mnohými typmi papierových pohárov s vlastnou potlačou, ako aj plastových pohárov na mieru.

Pozrite sa, ako sa dajú porovnať rôzne značkové papierové poháre s plastovými PET pohármi s vlastnou potlačou. Na základe tepelnej izolácie, sýtosti farieb tlače alebo ceny zistíte, ktoré papierové poháre s potlačou na mieru najlepšie vyhovujú vašim potrebám alebo scenáru použitia. V spodnej časti tohto porovnania značkových papierových pohárov nájdete skratky k príslušným produktom každého typu.

TYP POHÁRA

SW – Jednostenné papierové poháre

DW – Dvojitá stena Papierové poháre

TW – Tepelná stena Papierové poháre

PET/rPET/PLA – plastové poháre

Obrázok

Branded PET plastic cup

Popis

SW – jednostenný značkový papierový pohár vyrobený z jednej vrstvy papiera – má najnižšiu tepelnú izoláciu. Má peknú potlač v polomatnom vyhotovení. Farby sú oveľa menej sýte ako v prípade iných pohárov. Ide o typický pohár na vodu alebo džús, ktorý sa používa najmä v dávkovačoch vody. Je to najlacnejší pohár a zo všetkých pohárov sa najviac balia na jednu europaletu, takže tieto poháre sú aj najúspornejšie na prepravu.

DW – jednostenný papierový pohár s vlastnou potlačou vyrobený z dvojitej vrstvy zlepeného papierapriemerná tepelná izolácia. Veľmi dobre vyzerajúca lesklá tlač, živé farby, kvalita obrazu. Najobľúbenejší pohár používaný na reklamné alebo marketingové kampane , niekedy sa používa aj na kávu so sebou. Vďaka svojim pevným stenám sa môžu zlepiť. Zákazníci oceňujú jeho pevné steny a vynikajúci pomer ceny a kvality.

TW – prispôsobený pohár s dvojitou stenou vyrobený z dvojitej vrstvy papiera, ktorá najlepšie izoluje teplo – medzi dvoma listami papiera je asi 1-2 mm hrubá vzduchová kapsa. V spodnej časti má asi 12 mm vysokú nepotlačenú bielu “pätku”. Vysokokvalitná lesklá tlač, živé farby, kvalita obrazu. Typická šálka na kávu so sebou. Tieto šálky sú cenené pre svoju vysokú kvalitu a najlepšiu tepelnú izoláciu medzi tými, ktorí si najviac cenia spokojnosť svojich zákazníkov.

PET/rPET/PLA – priehľadný plastový pohár s potlačou na mieru. Možnosti tlače závisia od objednaného množstva. rPET je vysokokvalitný recyklovaný plast. Je najpriehľadnejší, najčistejší a má najhladší povrch. Je to tiež najtvrdší plast používaný v pohároch. Väčšinou sa používa v baroch a fitnes štúdiách na limonády, koktaily a čerstvé džúsy, aby sa ukázalo, čo je vnútri pohára a jeho obsah nie je príliš horúci.

Aplikácie

Spoločnosti – poháre pre dávkovače vody, džúsov.

Reklama – odber vzoriek výrobkov.

Reklama, veľtrhy, konferencie.

Kaviareň, hotel, firmy – káva, čaj, voda.

Kaviareň, pekáreň, bar, hotel, cukráreň – káva, čaj.

Bar, fitness – limonáda, smoothie, čerstvý džús, kokteil, latte, pivo.

Maximálna teplota nápoja

95 ⁰C

95 ⁰C

95 ⁰C

60 ⁰C

Vrstvy materiálu

Jedna vrstva natieraného papiera na báze PE/PLA/vody.

Dve vrstvy natieraného papiera na báze PE/PLA/vody sú zlepené.

Dve vrstvy natieraného papiera na báze PE/PLA/vody, medzi ktorými je vzduchová kapsa.

Jedna vrstva PET, PLA alebo rPET plastu, čo je PET z recyklácie.

Tepelná izolácia

Náklady na doručenie

Cena

Skratky produktov