O nás

Misia Rainbowcups

 

je poskytovať kvalitné značkové papierové poháre za prijateľnú cenu.

 

Existuje mnoho dôvodov, prečo je budovanie značky dôležité. Po prvé, značkové papierové poháre môžu pomôcť vytvoriť profesionálny imidž vašej firmy. Môžu tiež pomôcť propagovať vašu značku a zvýšiť povedomie o nej. Okrem toho môžu značkové papierové poháre pomôcť budovať lojalitu zákazníkov a vytvárať stálych zákazníkov. Napokon, značkové papierové poháre môžu pomôcť zvýšiť predaj a generovať nové potenciálne zákazníkov. Všetky tieto faktory spolu spôsobujú, že budovanie značky je nevyhnutnou súčasťou každého obchodného plánu. Vďaka mnohým výhodám je ľahké pochopiť, prečo je budovanie značky takou dôležitou súčasťou založenia a fungovania akéhokoľvek úspešného podniku, a my chceme, aby ste to mohli robiť za prijateľnú cenu.

Rainbowcups úspechy vo výrobe značkových papierových pohárov

Roky skúseností

Krajiny

Spokojní zákazníci

Grafické návrhy

Rainbowcups Príbeh

Vznikli sme v roku 2006, ale až v roku 2013 sa naša láska k pohárom zmenila na značku rainbowcups.

Spočiatku boli v ponuke dúhové poháre so značkovými papierovými pohármi s individuálnou potlačou. K dispozícii boli v troch kategóriách – papierové poháre s jednou stenou, papierové poháre s dvojitou stenou a papierové poháre s tepelnou izoláciou, ktoré najlepšie udržiavajú teplo. Našu ponuku sme ďalej rozšírili o poháre na zmrzlinu s vlastnou potlačou, plastové PET poháre s logom a príslušenstvo, ako sú viečka na kávu, miešadlá na kávu a cukor s potlačou.

Od začiatku činnosti v oblasti rainbow cups sme vedeli, že chceme, aby naše vysokokvalitné poháre a príslušenstvo s vlastnou potlačou pomáhali budovať značky zákazníkov z celej Európy. Preto sme v roku 2014 rozšírili svoje pôsobenie na celú Európsku úniu a pridružené krajiny, ako je Nórsko.

Dynamický rozvoj značky rainbowcups viedol v roku 2015 k otvoreniu vlastného profesionálneho logistického centra, odkiaľ expedujeme naše výrobky. Vďaka tomu sa výrazne zlepšili naše služby a spokojnosť zákazníkov, takže sme v roku 2017 oslávili získanie 1000 zákazníkov.

V roku 2018 bolo ďalším dôvodom na radosť to, že sa výrobky rainbowcups objavili v 29 krajinách na 3 kontinentoch. Je to pre nás mimoriadne dôležité, pretože to dokazuje, že rainbowcups je dôveryhodným partnerom pre zákazníkov na celom svete.

V roku 2019 sme v snahe vyhovieť potrebám životného prostredia a našich zákazníkov zaradili do nášho sortimentu biologicky rozložiteľné poháre a viečka z PLA.

V roku 2022 sme namiesto vrstvy PLA v našich biologicky rozložiteľných papierových pohároch zaviedli povrchovú úpravu na báze vody, ktorá je ešte šetrnejšia k životnému prostrediu, aby lepšie vyhovovala požiadavkám smernice SUP.

Spoločnosť

Značka rainbowcups patrí:
WirelessCom Sp. z o.o.
Rozlogi 14/3
01-310 Varšava
Poľsko

Registračné údaje

DPH EU PL5222831655
KRS 0000265037
REGON 140725329
BDO 000347398
Zentrale Stelle DE3610909103888
Základné imanie 150 000,00 PLN

Logistické a výrobné centrum

Vrátenie alebo vlastný odber objednávok je možný len po predchádzajúcej dohode.

rainbowcups (Sklad Loxxess)
Ulica Kwietniowa 36
05-090 Wypędy, Poľsko

Poštová adresa spoločnosti

Značka rainbowcups patrí spoločnosti WirelessCom Sp. z o.o. Nižšie uvedená adresa slúži len na poštové účely.

WirelessCom Sp. z o.o.
Rozlogi 14/3
01-310 Varšava, Poľsko

Chcete sa cítiť bezpečne? Overte nás!

Nižšie nájdete všetky registre, v ktorých si môžete overiť naše údaje online:

Európske daňové identifikačné číslo

DPH EÚ: PL5222831655

KLIKNITE TU – webová stránka Európskej komisie. Platnosť čísla DPH prideleného členským štátom môžete overiť výberom príslušnej krajiny zo zoznamu a zadaním čísla, ktoré chcete overiť.

Daňové identifikačné číslo

NIP: PL5222831655

KLIKNITE TU – webová stránka Európskej komisie, ktorá overuje správnosť syntaxe čísla. Zadajte číslo NIP bez “PL” pred ním.

Národný súdny register

KRS: 0000265037

KLIKNITE TU – webová stránka ministerstva spravodlivosti. Je to najdôležitejší register pre poľské podniky. Nájdete tam všetky údaje o nás. Ak to chcete urobiť, označte položku “Podnikatelia” (alebo “Przedsiębiorcy”) a potom zadajte číslo KRS.

Identifikačné a registračné číslo hospodárskeho subjektu

EORI: PL522283165500000

KLIKNITE TU – webová stránka Európskej komisie. Kontroluje, či sme registrovaní na vývoz mimo EÚ. To je užitočné napr. pri vývoze do Nórska, Švajčiarska alebo Veľkej Británie. Stačí zadať číslo EORI.

Štatistické obchodné registračné číslo

REGON: 140725329

KLIKNITE TU – webová stránka Ústredného štatistického úradu, kde sú uložené všetky údaje v registri. Ak ich chcete skontrolovať, zadajte číslo REGON a kliknite na tlačidlo “Hľadať”.

Certifikát SSL tejto webovej lokality

KLIKNITE TU – medzinárodná webová stránka, ktorá ukazuje, komu táto webová stránka patrí. To znamená, že ide o našu webovú stránku a nikto sa za nás nevydáva. Existuje záruka na zabezpečenie identity webovej stránky vo výške 1 000 000 USD.